Menighedsråd

Karin Fenger Madsen
Formand
Voldgade 18, Sjørring
7700 Thisted
Tlf: 97 97 12 84 / 22 47 19 67
Mail: madsen_karin@hotmail.com
Forretningsudvalg

Ole Heskjær
Næstformand
Kirkeværge for Sjørring & Thorsted Kirker

Skråvej 1, Næstrup
7700 Thisted
Tlf: 60 18 74 83
Mail: oleheskjaer@live.dk
Forretningsudvalg
Præstegårdsudvalg

Niels Henning Nielsen
Kasserer
Gadesvej 6, Skjoldborg
7700 Thisted
Tlf: 97 93 06 10 / 29 63 34 66
Mail: nielshenning@dlgpost.dk
Valgbestyrelse (formand)
IMG_5680 Marie Louise Snejstrup Gottenborg
Sekretær
Næstrupvej 45, Sjørring
7700 Thisted
Tlf: 20 33 45 22
Mail: mlsnejstrup@gmail.com
Forretningsudvalg
Stående Kirkeudvalg
Sognehusudvalg
Bladudvalg

Karen Karen Dorthea Villesen
Kontaktperson
Oddesundvej 142
7700 Thisted
Tlf: 61 34 85 27
Mail: ktvillesen@gmail.com
Sognehusudvalg
Lisbeth Hornstrup
Kirkeværge for Skjoldborg Kirke
Stakkedal 6, Skjoldborg
7700 Thisted
Tlf: 30 57 04 88
Mail: a-hornstrup@mail.tele.dk
Præstegårdsudvalg
Jytte Bøjlund Nielsen
Kirkeværge for Kallerup Kirke
Kallerupvadested 3, Kallerup
7752 Snedsted
Tlf: 97 93 43 44 / 25 21 34 37
Mail: skovgaarden@jensen.mail.dk
Aktivitetsudvalg
Kallerup-Kirke-Udvalg
Børge Hornstrup
Brendhøjvej 3, Kallerup
7700 Thisted
Tlf: 23 25 71 80
Mail: bfhornstrup@live.dk

Valgbestyrelse
Kallerup-Kirke-Udvalg

Kirsten Humlum
Næstrupvej 42, Sjørring
7700 Thisted
Tlf: 97 97 15 08 / 21 12 10 31
Mail: khumlum@dlgmail.dk
Stående Kirkeudvalg
Sognehusudvalg
Valgbestyrelse
Helle Helle Sejersbøl
Hulgårde 4, Sjørring
7700 Thisted
Tlf: 23 42 97 39
Mail: hjrs1980@gmail.com
Aktivitetsudvalg
Foto på vej-page-001 Tove Haugaard Enemærke
Troldhøjvej 15, Kallerup
7700 Thisted
Tlf: 51 54 34 20
Mail: tove@familien-enemaerke.dk
Stående Kirkeudvalg
Aktivitetsudvalg

Morten Gregersen
Repræsentant for kirkefunktionærerne
Tlf: 20 14 11 75
Mail: sjthkirke@gregersen.mail.dk
 
Svend Nielsen
Repræsentant for kirkefunktionærerne
Tlf: 21 76 32 27
Mail: skkakirker@gmail.com
Kallerup-Kirke-udvalg